Kon­cert Ewangelizacyjny

Od czterech lat społeczność Zespołu Szkół Ogól­nok­sz­tał­ca­cych w Michowie uczest­niczy, w cza­sie Wielkiego Postu, w Kon­cer­cie Ewan­ge­liza­cyjnym. Jego celem jest zaprosze­nie do oso­bis­tego i głębok­iego doświad­czenia obec­ności Boga. Medy­tacja Słowa Bożego, świadectwo chrześ­ci­jańskiego życia, mod­l­itwa uwiel­bi­enia i muzyka, oto główne płaszczyzny poszuki­wa­nia i spotkania.
W min­ionych lat­ach ZSO w Michowie goś­cił zespoły i wokalisów, którzy na trwałe wpisali się w środowisko ?chrześ­ci­jańskiego gra­nia? i Nową Ewan­ge­liza­cję: Naci­nacze Syko­mory ze Stalowej Woli, Dobromir Makowski z Pabi­anic i Anielsi z Lubac­zowa.

W tym roku orga­ni­za­tor kon­certu ks. Jacek Zaręba zaprosił alum­nów Wyższego Met­ro­pol­i­tal­nego Sem­i­nar­ium Duchownego w Lublinie, którzy od 2011 r. grają i śpiewają w zes­pole GOOD GOD. Po wielu ekspery­men­tach z praw­dopodob­nie wszys­tkimi ist­nieją­cymi gatunkami muzyki, członkowie zespołu postanow­ili grać ten najprost­szy ? reg­gae.

Dub, ragga czy roots mają spowodować, aby słuchacz całym swoim ciałem wyz­nawał, że Jezus Chrys­tus jest Panem. Prosta muzyka jest nośnikiem Dobrej Nowiny o Bogu, który jest Miłoś­cią.

W cza­sie kon­certu zespół GOOD GOD zagrał i zaśpiewał kom­pozy­cje, które znalazły się na wydanej w 2014 r. pły­cie pt. ?Droga ocale­nia?. Prezen­towana muzyka, oso­biste świadectwo powoła­nia i zachęta do wyboru życia wol­nego alko­holu i narko­tyków spotkały się z entuz­jasty­cznym przyję­ciem ze strony uczest­ników kon­certu.

Słowa wdz­ięczności kieru­jemy do Pani Dyrek­tor Bożeny Morawskiej, Nauczy­cieli i Wychowaw­ców za okazane zrozu­mie­nie i życ­zli­wość.

Dzięku­jemy także Gmin­nej Komisji Rozwiązy­wa­nia Prob­lemów Alko­holowych w Michowie za pomoc finan­sową przy orga­ni­za­cji kon­certu.

Ks. Jacek Zaręba i młodzież z KSM w Michowie

Koncert Ewangelizacyjny :: © Parafia Michów Koncert Ewangelizacyjny :: © Parafia Michów Koncert Ewangelizacyjny :: © Parafia Michów Koncert Ewangelizacyjny :: © Parafia Michów Koncert Ewangelizacyjny :: © Parafia Michów Koncert Ewangelizacyjny :: © Parafia Michów Koncert Ewangelizacyjny :: © Parafia Michów Koncert Ewangelizacyjny :: © Parafia Michów Koncert Ewangelizacyjny :: © Parafia Michów Koncert Ewangelizacyjny :: © Parafia Michów Koncert Ewangelizacyjny :: © Parafia Michów Koncert Ewangelizacyjny :: © Parafia Michów Koncert Ewangelizacyjny :: © Parafia Michów Koncert Ewangelizacyjny :: © Parafia Michów Koncert Ewangelizacyjny :: © Parafia Michów Koncert Ewangelizacyjny :: © Parafia Michów Koncert Ewangelizacyjny :: © Parafia Michów

Słowo Boże na dziś